Reply on: balky #2207:
L70 nebola umelo vytvorená. Táto pôvodne prvá a od 27.9.1993 do 6.12.1995 aj jediná trolejbusová linka v KE, v súčasnosti plní funkciu posilnenia vyťaženého smeru Lingov-Mlynská bašta.
v priebehu roka sa este dockame prekvapeni od DP 
)
Ja považujem súčasnú trasu trolejbusov za najlepšiu linku aká v Košiciach je (mohla ako prvá vzniknúť). Obsluhuje obsiahlu časť mesta (Furča, Mier, Centrum, Súd, Magistrát, KVP, Myslava). A neviem prečo by mali kopírovať autobusovú linku. V Ke predsa autobusy jazdia dosť nezmyselne. A nespomínaš si na L30, ktorá predtým jazdila od Nám. Oslob. ako súčasná L71.
Dopravák