~> Dopravak - nemaj obavy, bude este horsie
v priebehu roka sa este dockame prekvapeni od DP 
Ja som povodne zamyslal urobit z L35 zrychleny spoj trebars L57 s mensim poctom zastavok, ale prakticky to nebolo k nicomu, rozhodne by som rusil 35-ku. Sice nebude "priamy prepoj" z klastora na Tahanovce (sam DP zistil, ze niektore linky co vymyslel ucel neplnia - co sa tyka prepojenia sidlisk), ale pomocou L71 + L27
v priebehu roka sa este dockame prekvapeni od DP 
Ja som povodne zamyslal urobit z L35 zrychleny spoj trebars L57 s mensim poctom zastavok, ale prakticky to nebolo k nicomu, rozhodne by som rusil 35-ku. Sice nebude "priamy prepoj" z klastora na Tahanovce (sam DP zistil, ze niektore linky co vymyslel ucel neplnia - co sa tyka prepojenia sidlisk), ale pomocou L71 + L27
balky
Nakoniec aj spominana L4. Stve ma, ked ide L4 od Kuzmanyho a vzapati L7.Dve naraz po skoro jednej trase. Stacilo by upravit CP L4.
A k zrychlenym spojom nemam slov. Stve ma, ked stojim na zastavke a popri mne prefici skoro prazdna L5x. Skor by som setril na tychto linkach.