Reply on: Axel #22116:
Mozno trepnem blbost, ale mne sa zda, ze L25 a L38 idu v oboch smeroch zamerne. V smere do Sace sa stretnu na NO a ked idu zo Sace, tak ide L25 tusim o 7minut skor a stretnu sa pri Polov. A stale idu obe napchate ludmi. Myslim si, zesi tak ,,pomahaju."
;
V predĺžení nevidím žiadny zmysel, je to fest súbeh s električkou (čo Tebe možno neprekáža).
Valec
http://www.imhd.sk/ke/?w=372f2833232930ef392b342f26ea&u=f8f1f0edf6f0f0f2&no=3&id=27302aeef1f021f1f4f225