Reply on: Axel #22116:
Mozno trepnem blbost, ale mne sa zda, ze L25 a L38 idu v oboch smeroch zamerne. V smere do Sace sa stretnu na NO a ked idu zo Sace, tak ide L25 tusim o 7minut skor a stretnu sa pri Polov. A stale idu obe napchate ludmi. Myslim si, zesi tak ,,pomahaju."
;
V predĺžení nevidím žiadny zmysel, je to fest súbeh s električkou (čo Tebe možno neprekáža).
Axel
Ako to vyzera s L19 a L27? Nechysta sa predlzenie az na koniec Jazera?
Daju sa niekde najst fotky z nehody elektricky na krizovatke Alejova-Moldavska niekedy z roku 1988-89?