Reply on: Sarko #2184:
Stojím plne za vedúcim ODS! Zrušenie L37 je nehoráznosť! A. -> ako sa budú riešiť už dnes nezvládnuteľné prúdy v úseku Železníky - Stará nemocnica - Nám. osloboditeľov? Pri 10 min. intervale je obtiažne dostať sa do vozidla, 15 min. interval si neviem predstaviť.
B. -> spojenie Námestia osloboditeľov so Sídliskom Ťahanovce v pracovných dňoch v sedle v 30 min. intervale???!!! Veď toto je predagonický stav!



galiyosha
Re #2165 J: Ak sa nemylim, tak v takej Ostrave jazdia trolejbusy mozno rychlejsie, nez autobusy. Len to chce dobre vedenie (nie pevne svorky tesne za vysokorychlostnou vyhybkou), rozumne navyky vodicov (nie mantinelovy sposob jazdy plyn/brzda) a vozovy park v dobrom stave (nie taky, ktoremu pocas jazdy vypadne trakcny motor).
Aby som nebol uplne off-topic: Rata sa v Kosiciach s nejakym rozsirovanim trolejbusovych trati? Stoji to na voli, ci len na peniazoch?