Reply on: Vladimír #2160:
Je t z udajov cerpadlarov. Je to fakt, Kienzel ukazuje taku spotrebu.



Za dobrú správu pre ekológiu považujem výstavbu trolejbusovej trate a nie modernejší autobus.
Žeby preto sme ich mali toľko v KE?
Ak by sme rátali že najazdia 200km denne tak ročne až 32mil.
A keď zobereme do úvahy, že to bude CNG
No normálne mám lepšiu náladu.
J
Naozaj sa nedá zákruta spraviť tak aby trol mohol ez ňu preletieť v pohode ako autobus a nie brzdiť na 25-30km/hod?
Aj keď za busmi mi bude raz ľúto. Bus je proste bus a trol je divný bus, ktorý nesmrdí.