Reply on: balky #1523:
Kedze vidim, ze Ty vlastne obhajujes stav, ze zariadenia vlastne ani nemaju (plne) fungovat, tak niet o com dalej diskutovat. To, ze peniaze idu zo zapadu na vychod, to viem pochopit ako argument, ale to, ze niekto tie zariadenia od dodavatela prebral aj so zavadami, to nepochopim ako obhajobu. Az raz budu (ale asi nie, lebo zo Slovenska odidu) ludia na veducich postoch, co budu hladat sposoby a nie dovody, potom sa to tu moze niekam kladne pohnut.
Sarko
Možno len došli argumenty.
OK, poďme hučať anglicky hovoriacim krajinám, aby namiesto výrazov "avenue", "gate", "road" a "way" (všetky sa dajú preložiť aj ako "ulica"), používali len výraz "street", lebo sami máme problém už len s "ulica" a "cesta"... :o) Tento príspevok však ber ako vyslovene podrývačný '-)