A ked postavili Metro, mali k nemu postavit metro. To by sa mi chodilo domov, ked som pol roka byval na Sofijskej
ale do nasej fakultnej nemocnice vyuzivam MHD, bo take vymozenosti ako Optima bus nemame
zato mam v spicke 16 autobusov do/z Motola za hodinu 
Po dlhej dobe konstantneho oslabovania sa elektrickova doprava posilnila!
BM
Co sa tyka tej linky 5 ja z nou plne suhasim.
Vladimir: Som zvedavy ci by si cestoval z Gipsi busom. 20 este pochopim ale ako sa do nej napchas ked to je tak blbo vyrieseny spoj. Malo vozov , slabe intervali...