Reply on: Vladimír #1397:
ano je to tak ako uviedol Vladimir.Odklepli este vela dalsich hovadin, ktore zacinaju liezt na nervy.
ale do nasej fakultnej nemocnice vyuzivam MHD, bo take vymozenosti ako Optima bus nemame
zato mam v spicke 16 autobusov do/z Motola za hodinu 
Po dlhej dobe konstantneho oslabovania sa elektrickova doprava posilnila!
Sarko
Tretina?! Príď sa námatkovo pozrieť v nedeľu po príchode niektorého vlaku a najbližšie idúceho spoja Optima busu. Skús sa postaviť, dajme tomu, na zastávku Nám. oslob. a tam nastúpiť... Celý autobus zaberú študenti aj s batohmi za dvoch. V ostatné dni je situácia obdobná. Spoje mi premávajú pod oknami a vidím samých študákov.