Reply on: plusmínusautobus #4213:
Robiť sa to má jednoducho.
Zaplať mestským zamestnancom dôstojnú mzdu a nech si svoje bývanie zabezpečujú sami na voľnom trhu z tej dôstojnej mzdy. A tiež pokiaľ možno nevybavuj na magoriáte povolenia na novú výstavbu bývania a zmeny územného plánu 10 rokov, ako Team Сралло. Tak jednoduché to je.
Takže to bude vlastne detský oddiel do 12 rokov.
zakaznik
Dajme tomu, že si zamestnaec DPB a máš nárok na výhodný prenájom bytu od mesta. Ale máš dieťa, ktoré chodí do školy na druhom konci mesta.
Tak namiesto toho aby si ty normálne cestoval do práce a tvoje dieťa chodilo pešo do školy, tak bývaš výhodne v mestskom byte neďaleko svojej práce a tvoje neplnoleté dieťa cestuje cez pol mesta do školy. A to se vyplatí!