Reply on: zakaznik #3569:
Na spomínanom výťahu bol zaujímavý hack, keď si sa pomýlil pri voľbe poschodia, tak sa dalo zatlačiť do horného rohu kabíny pri dverách a výťah na zvolenom poschodí nezastavil. Neviem, či to bolo možné všade, ale u nás vo vchode to tak fungovalo.
). Nehovoriac o tom, že ten originál výťah vyzeral ako obrovský nepodarok: hlučný, v kabíne sa rozchádzali steny, tlačidlá boli podsvietené ale fungovali len keď som bol veľmi malý a potom v nich zhoreli žiarovky
takže boli také poloroztopene.
S499.1023
Tie výťahy, čo spomínaš, sú poľské a vyznačujú sa o. i. tým, že sa v nich stále svieti, aj keď stoja a sú neobsadené. Asi zabudli pri získavaní bezplatnej licencie okopírovať spínač pod podlahou.