Reply on: S499.1023 #3511:
Hold your horses, ono to tak úplne nie je. V prvom rade, pojem "apartmán" neexistuje, na LV sú tieto priestory vyznacovane tuším ako "iný obytný priestor" alebo niečo podobné. Poznám osobne minimálne 2 prípady ľudí, ktorí majú TP v "apartmáne", a minimálne 1 iného človeka ktorému TP v "apartmáne" zapísať odmietli. Všetko BA.
.

Viko
Druhá vec, keby naozaj ľudia inklinovali k pseudohistorickej výstavbe (ako tvrdia proponenti revolúcie v architektúre), prečo nevidíme v individuálnej výstavbe "repliky", ale väčšinou minimalistické bielo-antracitové bungalovy?