Reply on: Peon #2984:
O 1.7.2024 bol ten lístok zrušený. Údajne bol oveľa väčší záujem o 24-hodinový lístok, aj keď pre jednodňových cestujúcich bol jednodňový lístok výhodnejší.
Platil do 1 h v noci a dal sa kúpiť v mobilných aplikáciách a eshopoch Wiener Linien, OBB a VOR. V predajniach ani v automatoch nebol čo si pamätám. 
Plynovým horákom roztápali výplňovú hmotu. V decembri!
plusmínusautobus
chcel by som sa opýtať, či má niekto informácie o tom, prečo pri ŽST Podunajské Biskupice už niekoľko mesiacov (asi 5) stojí osamotený vagón? Nachádza sa hneď vedľa priecestia, takže si ho človek ľahko všimne. Za ten čas sa na ňom objavili aj grafity a celkovo pôsobí rušivo na vzhľad okolia.
Má niekto tušenie, prečo tam stojí a či je plánované jeho odstránenie? Ďakujem za odpovede.