Reply on: vetesnik #2932:
tam by sa lietalo aj keby tam tá 70ka nikdy neexistovala .. na Lamačskej okolo Mokrohájskej a McD nikdy nebola vyššia rýchlosť ako 50 (aspoň ja si nepamätám), no skús tam ísť 50 .. vytlačia ťa z cesty .. ale takých úsekov je po meste viac kde si vodiči akoby svojvolne stanovili nepísané rýchlostné pravidlá

.

MatejBA
Ako na Prazskej a Brnianskej to este ako-tak pochopim (aj ked mam urcite vyhrady ale predsa tam byvaju ludia pri ceste), ale od Harmincovej-Lamacskej po Lamacska-Cesta na Cerveny most nevidim dovod, aby nemohla byt 70tka.