Reply on: ES499.0001 #2275:
Wau, podľa toho to vyzerá, že z Marcheggu do Viedne pokračovali iba niektoré vagóny. To malo aký zmysel? V Marcheggu kontrolovali rakúski pohraničníci? To aj vtedy išiel do Marcheggu slovenský rušňovodič (prípadne aj vlakvedúci)?
Neviem si to celkom predstaviť, to aj ŠTB-áci cestovali do Marcheggu? Ak áno, tak oficiálne alebo ako špióni?
A mal tým kto cestovať, nejazdilo to takmer prázdne?
zakaznik
Progresívna argumentácia by mohla byť, že smerovacia doska by zhoršila výhľad na priechod. Ja by som síce nesúhlasil, ale aspoň by to bola pre zmenu argumentácia s nejakým racionálnym základom.