Reply on: Peon #2077:
Ach, pozrel som aj inde: Dufam, ze tu 20-ku aspon kazdu druhu nechaju v Dubravke v povodnej trase po Tesco Lamac!
co by ale bolo dost vtipne vzhlaodm na rozsah prevadzky ze 2/3 spojov robia zachadzku, ze defacto len mala cast spojov zachadzku nerobi.
fanatikmhd
31 a 39 sú dve odlišné linky, ktoré síce majú veľmi podboné trasy, ale diametrálne odlišný režim prevádzky. Ak nechceme CP v podobe SADky, kedy poznámok pod čiarou je viacej, ako odchodov. Uviesť 31 do CP 39 by bola diplomová práca aby to pochopili cestujúci....
Muselo by prísť k zjednoteniu toho, že 39 jazdí celý týždeň v 10min takte, a každý druhý spoj, CELÝ DEŇ a CELÝ TÝŽDEŇ chodí len po Trnavské.... Čiže od prvého spoja, po posledný spoj...Tak, ako je to u L4