Reply on: upravovač fotiek #4643:
Ak už sa tam chce robiť privádzač na diaľnicu mala by sa cesta prepojiť až do Lamača. Ak nie, mal by projekt ostať len pri cyklolávke bez privádzačov. Toto je len taký predvolebný mačkopes.Bude fasa sa tam bicyklovať, lebo ako vravíš to množstvo dopravy tam bude obrovské. Na druhej strane nemyslím si, že to dopravu v Dúbravke nejako vyrieši, len sa zmení miesto kde sa autá napoja na kolónu do mesta. A pri množstve bytových projektov ktoré sa v tejto lokalite povoľujú (Dúbravka/Bory/DNV) som zvedavý ako to tam o 10 rokov bude vyzerať. Jedno je však jasné, sťahovať by som sa sem rozhodne nechcel.
Viko