Reply on: samkoh #4625:
Z Riviéry ide 60 vozov medzi 7:00 a 9:00, takže interval 2 minúty. Možno iná cesta ako kapacitnejšie súpravy fakt nie je. Aspoň na vybrané poradia 4 alebo 9, ktoré v tom čase idú. Tých 60 kusov 49 metrových vozov by sa veru zišlo. Polovica pre linku 3, polovica pre linku 4 alebo 9. Zvyšok linky 3 by boli trojičky T6A5. Na 4 alebo 9 by sa museli striedať s vlakmi nižšej kapacity.
Eric Cartman