Reply on: Viko #4556:
Tak ja osobne chodím 42 kou do centra pomerne často, zväčša vystúpim na Špitálskej (alebo Hodžovom n. ak idem niekde vyššie) a prejdem pešo, keď som lenivý alebo je škaredo tak sa zveziem tú 1-2 zastávky električkou keď vidím ako prichádza, prípadne prestúpim na autobuske na 72/60 alebo 70 záleží aj od toho kde presne idem.Centrum Bratislavy je predsa malé všetko je blízko v pešej dostupnosti nejakej zastávky a spoje tu jazdia pomerne často (aj keď tá 70 smer nábrežie je občas bolesť).
Chcel by som mať teda bližšie zastávku? Asi áno. Chcel by som to na úkor toho aby cez Dunajskú a SNP chodili trolejbusy? Asi nie.
upravovač fotiek