A vláčik nebude? Od šafka po Jungmannovu máme dva rozchody koľají, k čomu je to dobré? Teda okrem lámania podpätkov. Keď je to k ničomu, tak by to aspoň mohli vyplniť do roviny, plastového tekutého svinstva majú dosť a konečne by bolo na niečo užitočné.
Solider