Reply on: bobitwo #4285:
1. To je zaujímavý argument lebo ja hovorím o tom aké sú pravidlá a ty sa opúšťaš nad tým že vodiči ich majú dodržiavať.2. Vodič na hlavnej ceste je nesvojprávny lebo keď ideš z vedľajšej cesty mu musíš dať prednosť?
kecho
https://www.instantstreetview.com/@48.122716,17.120608,75.86h,-20.72p,1.89z,rlJr2L4sTcxyekkC4H5UVg