Reply on: 810zssk #4095:
Väčší problém je imho nezastavovanie na HLST ako zastavovanie v Stupave. Akože ten prestup by pokojne mohol byť v Brne. Ale, tá Viedenská vetva nepôjde len do Viedne, ale aj Grazu a Ľubľany. Cez Brno by to asi bola trochu zachádzka.



bobitwo
Inteligentná osoba sa nebude znižovať k osobným útokom a isto vie, že tých 15 minút zadarmo určite zadarmo nie je a že to je rozrátané v tých 60 minútach. Je to pritom základný predajný 1000x prefláknutý fígeľ, ako poštovné zdarma, alebo ak nakúpiš za XY€ tak dostaneš zdarma túto vec.