Mozno nie kazdy sa citi ze je prijemne alebo bezpecne cakat 15 minut v tme pri poli na autobus. Lebo aj napriek tomu co sa na tejto stranke pise, 15 minutovy interval ***nie je*** atraktivny pre nikoho kto ma alternativne moznosti. A taxisluzby tento ubohy stav zneuzivaju.
Aký máš problém? Dovolil som si poukázať na fakt, že mohla ísť MHD. Nešla v nejakej relácii bez obslužnosti. Z Borov na Račianske mýto ide linka 21 bez prestupu. Nebola odkázaná na Bolt. Ja by som do Boltu v živote nenastúpil. Úplne mi stačí keď vidím ako jazdia.
MatejBA
Pridaj podľa potreby názov eventu a pripadne od do ak treba a that’s it. Netreba komplikovanú angličtinu a pochopí to aj človek s A1/A2.