Reply on: si #3126:
Dobre, a z Kysúc do Vajnor pôjdeš ako? Vlakom na hlavnú a zas cez pol mesta s iks prestupmi späť? Alebo sa zavedie aspoň z Vinohradov nejaká prípojná linka? Alebo bude nová rýchliková stanica Rača a nová rýchliková stanica Vajnory?
zakaznik
Nekonečné kolony kamionů. Green Deal zdražuje vlaky, zboží jde z kolejí na silnice
https://www.echo24.cz/a/HWMSV/zpravy-ekonomika-provoz-elektrifikovane-zeleznice-zdrazuje