Reply on: zakaznik #2696:
idealne by to bolo robit vtedy, kedy je turistov najmenej, teda v noci, v zime, dazdi ... oh wait
chválim aby sa človek nemusel trepať k 1 nástupištu...
https://zdopravy.cz/v-bratislave-vykolejil-nakladni-vlak-u-nakupniho-centra-rozryl-travnik-u-dunaje-212515/
Ma178rek
Ďalej vo vnútri akonáhle sa vychádza po schodoch je označenie veľkou jednotkou ..
Akože nie je to úplne pekne označené ale tiež ani klasické vagony okrem žltého pruhu nie sú nejak lepšie označené ..