Ďalší dôkaz, že propagátori elektromobility sú nebezpečná sekta.
V SŠA už prišli s nápadom, že vojna by sa mala viesť s predlžovačkami ponaťahovanými na fronte. 
Biden energy secretary doubles down on electrifying US military's vehicle fleet by 2030: 'We can get there'
https://www.foxnews.com/politics/biden-energy-secretary-doubles-down-on-electrifying-us-militarys-vehicle-fleet-2030-we-can-get-there
V SŠA už prišli s nápadom, že vojna by sa mala viesť s predlžovačkami ponaťahovanými na fronte. 
Biden energy secretary doubles down on electrifying US military's vehicle fleet by 2030: 'We can get there'
https://www.foxnews.com/politics/biden-energy-secretary-doubles-down-on-electrifying-us-militarys-vehicle-fleet-2030-we-can-get-there
. No je to asi preto, že je úplne rozdbný na cucky. 

zakaznik
Zaujímavé, že pred križovatkou s Oravskou bolo ponechané miesto pre dva pruhy, ale pri kreslení priestoru za križovatkou už zaúčinkoval fet a vozidlá sa majú podľa značenia teleportovať na ľavú stranu vozovky.
Reakcionári budú síce pindať, ale takto to tam už ostane nastálo. Lebo progresivizmus nikdy nechybuje. Kupředu levá, zpátky ni krok! Aj ten obrubník v jazdnom pruhu na Mýtnej už ostane vrátane tej lepiacej pásky!