Reply on: gejza #2162:
jaskov rad - no a potom sa este mozes divit ze preco je zrazu v centre tolko zbytocnych tranzitujucich vozidiel... (predpokladam ze cez bardosovu sa nejake vacsie davy prelievat nezacnu a ak uzatvoris jaskov rad aj sancovu, tak ono sa to dakam preliat bude musiet (a az taky optimista ze by nejake vacsie % ludi naucilo zrazu lietat nie som....)este pozerajuc na mapu to tvoje riesenie si potom odnesie este asi aj zabotova....

KosiceMHD
Podla mna ucitelia maju vysoke platy, maju polroka volno (myslene prazdniny, vikendy a volne dni). Narozdiel od predavacov, vodicov MHD atd nemusia chodit cez vikendy do roboty. Odpracuju si tak 4 hodiny a dovi. To co je? Platy ucitelom idu aj z mojich dani, takze mam pravo sa na to vyjadrit. Radsej by som bol keby ta cast isla na nakup novych busov nez na zvysovanie platov ucitelom. Ak ucitelky chcu zarabat viac tak nech idu do inych sektorov, napriklad do biznisu a podnikania. Podnikatel je omnoho dolezitejsi pre spolocnost ako ucitelka. Podnikatel pracuje nad ramec svojho volna, ma uspechy, zatial co ucitelky odpracuju tak 5 hodin denne a su na tej istej pozicii.