nfc: prekryvanie sa tyka liniek 54 a 55. Hlavne 54 ma same 2-miestne poznamky, takze ak sa nakopia vedla seba vznika chaos.
Pri casovych pasmach som mal na mysli chronometraze. Uvediem priklad z linky 31 z minuleho roka (odvtedy sa deformacie napravili).
V 'x' trvala cesta 18 min, pri 'xP' (po parkovisko) 20 min a v 'a' dokonca 21 min.
Co ma zaujima, je ci:
- je mozne aby pre 'x' bola jazdna doba v case 4:30 az 6:00 a 20:00 az 23:00 napr. 15 min
- v case 6:01 az 8:00 a 12:30 az 17:00 napr. 20 min
- inak 18 min a cez vikend napr. 17 min.
Takze pre linku by sa nastavili jednotlive trasy, casove pasma a vzdialenosti medzi zastavkami v jednotlivych casovych pasmach.
Neviem aky je vztah medzi ciselnym kodom (napr. 51/1021 ci 51/6021) a prislusnou poznamkou 10:21 xS, ci 10:21 a.
Vladimir: je tam obnovovacia frekvencia, teoreticky by si ju ani nemal okom zachytit, ale (hlavne Majklov) fotak ma problem.
Pri casovych pasmach som mal na mysli chronometraze. Uvediem priklad z linky 31 z minuleho roka (odvtedy sa deformacie napravili).
V 'x' trvala cesta 18 min, pri 'xP' (po parkovisko) 20 min a v 'a' dokonca 21 min.
Co ma zaujima, je ci:
- je mozne aby pre 'x' bola jazdna doba v case 4:30 az 6:00 a 20:00 az 23:00 napr. 15 min
- v case 6:01 az 8:00 a 12:30 az 17:00 napr. 20 min
- inak 18 min a cez vikend napr. 17 min.
Takze pre linku by sa nastavili jednotlive trasy, casove pasma a vzdialenosti medzi zastavkami v jednotlivych casovych pasmach.
Neviem aky je vztah medzi ciselnym kodom (napr. 51/1021 ci 51/6021) a prislusnou poznamkou 10:21 xS, ci 10:21 a.
Vladimir: je tam obnovovacia frekvencia, teoreticky by si ju ani nemal okom zachytit, ale (hlavne Majklov) fotak ma problem.


nfc
Napr. pre BBDS sme presne robili jeden formát /výveska/ pretože mali tak vyrobené info stojany na zastávkach. Ale aj tak je možné zmeniť rozmery vývesky v programe. Toto si ale edituje každý dopravca samostatne.
Máme v tar. systéme aj možnosť nastaviť iné ceny v špičke. Je možnosť nastaviť dve špičky cez deň plus nočné /ako je v BB/, resp. tri špičky cez deň.
Ohľadne informačných tabulí, vieme o našich chybách a snažíme sa ich v čo najskoršom termíne vyriešiť.
Ohľadne Exportu/Importu: umožňujeme napr. export/import do systémov firiem FS software/txt format/, EMline/dli/, ISI BUS /cis/ a export do html formátu /využíva napr. SAD BBDS/. Je možné ďalej aj export/import z iných programov ale nechcem sa tu teraz rozpisovať.
Re #952 Kami: