Tragus: ked sa na to pozrieme takto, tak ano, mesto nepriamo prispieva. Nerad by som na verejnosti preberal vsetky detaily ale aspon nieco. BBDS plati najom. MHD BB je ucelova, zije len z busov a podla Obch vestnika produkuje uctovnu stratu. Rozdiel sa opat len investuje do vozidiel, neostava vo vreckach majitelov sukromnej BBDS. Proste ten balik penazi je stale rovnaky, chyba nieco naviac, zvonku, co by umoznilo zlepsit situaciu. Jeden priklad za vsetky - nastupovanie vsetkymi dverami stoji cca 20 mil rocne
Majkl
Pokial ide o Emtesty, hodil by som ich všetky do koša a kúpil namiesto nich "staré dobré" FUNKČNÉ Buse.
Petik: hehe a kto by zaplatil tých vodičov naviac? Veď v kĺbáku odvezie jeden vodič 100 ludí a v sóle 60.