Mozno ta 90 by stala za uvahu, proti presmerovaniu 20ky bol uz minule odpor, treba to niecim kompenzovat. S 91 by nemal byt problem (v smere na Starohorsku), 90 treba zvazit, co by presmerovanie prinieslo.
Nemam ziadnu mincu ak neratam 2 x 10 leva a nejake forinty. 

Vladimir