Ajaj, človek neni týždeň na nete a koľko noviniek mu unikne.
Ad Vladimír: som rád, že si bol v BB a vďaka aj za kritické slová, ktoré si napísal.
Bohužiaľ musím skonštatovať, že nie všetko je chyba BBDS a problém je aj v tom, že oni
viac menej len hasia problémy, miesto toho, aby sa globálne zamýšlali nad rozvojom.
Rozhodne môžem vysloviť len poľutovanie nad tým, že Ťa nepustili do Kremničky - nič
si z toho nerob, ani mňa tam asi pred rokom nepustili. Nie sú totiž zvyknutí na fandov
MHD, zjavne nechápu, čo tam môžeš hľadať a čo sa ti na tom môže páčiť.
Ad Ulice Tulská, Internátna, Poľná - ani ja som si Prešov nepredstavoval tak, aký je.
Z mapy vyzerá všetko inak
Ad zatváranie dverí, zastávky na znamenie: To, čím sa MHD v BB vyznačuje, je že tam
nie je systém. Napr. Ostrava má dokonca na označníku električkovej zastávky nápis
"2 soupravy", ktorý indikuje, že aj druhá tramvaj môže otvoriť dvere.
Rovnako transparenty - Emtest ani ja nemám rád (BUSEčkam nesiahajú ani po členky)
- ale ich hlavná výhoda je (ako Kami písal),
že spolupracujú so sytémom a palubným počítačom. Smola, že BB nekúpila palubáky BUSE -
dôvodom bolo, že BUSE v tej dobe neponúkali bezkontaktné čipové karty.
Vozidlový park: jednu vec BBDS rozhodne nemožno uprieť a to je nákup nových vozidiel a
aj celkom slušná (na slovenské pomery) úroveň voz. parku.
Problém DP v BB - už to bolo napísané, Králik nie je zrejme tejto myšlienke naklonený,
on asi ani nevie ako vyzerá trolejbus a problémy MHD sú mu úplne u riti.
Petik - fakt smola, že pravica sa nespojila v jedného kandidáta. Teraz, keď je primátorom
opäť Králik, možno očakávať ďalšie stagnovanie MHD. Veď jeho prioritu je "dobudovanie
diaľnice medzi BB a BA" - smiešne, hlavne keď je to financované úplne z iných zdrojov.
Ad Vladimír: som rád, že si bol v BB a vďaka aj za kritické slová, ktoré si napísal.
Bohužiaľ musím skonštatovať, že nie všetko je chyba BBDS a problém je aj v tom, že oni
viac menej len hasia problémy, miesto toho, aby sa globálne zamýšlali nad rozvojom.
Rozhodne môžem vysloviť len poľutovanie nad tým, že Ťa nepustili do Kremničky - nič
si z toho nerob, ani mňa tam asi pred rokom nepustili. Nie sú totiž zvyknutí na fandov
MHD, zjavne nechápu, čo tam môžeš hľadať a čo sa ti na tom môže páčiť.
Ad Ulice Tulská, Internátna, Poľná - ani ja som si Prešov nepredstavoval tak, aký je.
Z mapy vyzerá všetko inak

Ad zatváranie dverí, zastávky na znamenie: To, čím sa MHD v BB vyznačuje, je že tam
nie je systém. Napr. Ostrava má dokonca na označníku električkovej zastávky nápis
"2 soupravy", ktorý indikuje, že aj druhá tramvaj môže otvoriť dvere.
Rovnako transparenty - Emtest ani ja nemám rád (BUSEčkam nesiahajú ani po členky)
- ale ich hlavná výhoda je (ako Kami písal),
že spolupracujú so sytémom a palubným počítačom. Smola, že BB nekúpila palubáky BUSE -
dôvodom bolo, že BUSE v tej dobe neponúkali bezkontaktné čipové karty.
Vozidlový park: jednu vec BBDS rozhodne nemožno uprieť a to je nákup nových vozidiel a
aj celkom slušná (na slovenské pomery) úroveň voz. parku.
Problém DP v BB - už to bolo napísané, Králik nie je zrejme tejto myšlienke naklonený,
on asi ani nevie ako vyzerá trolejbus a problémy MHD sú mu úplne u riti.
Petik - fakt smola, že pravica sa nespojila v jedného kandidáta. Teraz, keď je primátorom
opäť Králik, možno očakávať ďalšie stagnovanie MHD. Veď jeho prioritu je "dobudovanie
diaľnice medzi BB a BA" - smiešne, hlavne keď je to financované úplne z iných zdrojov.

Petik
Tak s tym odmietanim penazi vodici porusuju zakon 149/2001, ktory pise, ze vsetci su povinny prijimat vsetky peniaze (par.17a ods. 3):
„Platne bankovky a mince vydane Narodnou bankou Slovenska su zakonnymi peniazmi vo svojej nominalnej hodnote; pravnicke osoby a fyzicke osoby su povinne prijimat platne bankovky a mince v ich nominalnej hodnote pri vsetkych platbach na uzemi Slovenskej republiky, ak tento zakon alebo osobitny zakon neustanovuje inak.“
Odmietnutie penazi upravuje vyhlaska 465/2001 takto (par. 1 ods. 1):
„Fyzické osoby a právnické osoby s výnimkou Národnej banky Slovenska, bánk a pobočiek zahraničných bánk (dalej len „banka“) môžu z dôvodu podla § 17a ods. 3 písm. b) zákona odmietnut prijatie nad 20 kusov mincí rovnakej nominálnej hodnoty alebo celkove nad 30 kusov mincí rôznych nominálnych hodnôt.“
Takze bol by som rad, keby vodici porusovali zakon.
Pripadne CSAD by nemuselo navadzat na trestny cin (ohrozovanie obehu tuzemskych penazi sa to vola).