Tak Michalovecke CSAD je asi prve CSAD na Slovensku, ktore pochopilo ze s neprestupnym tarifom je MHD neefektivna (menej efektivna). 1Sk za prestup - to mozme kludne povazovat za prestupny tarif.
Ked som bol teraz v BB, tak som si vsimol extremne narvany bus 99.
Nerozumiem, preco Tesco plus susedne obchodaky nie su schopne zaplatit si viacej autobusov a vozia si zakaznikov ako dobytok.
Uplny vrchol je predkladanie uctenky vodicovi pri ceste spat (preco by mal vodic vediet co si kupujem!!!) a smiesny mi pride nastup prednymi dvermi pri Leninovy (aby nahodou nemohli vystupit cestujuci zo zeleznicnej stanice ???).
Len pre porovnanie (pobocka Tesco je ceskoslovenska ak sa nemylim).
Prazske Tesco Letnany (co je susedne sidlisko) ma 5 liniek (T,E,S,C,O), ktore obsluhuju vsetky mozne sidliska a dediny na okoli, su zadarmo, zastavuju na vsetkych zastavkach, kludne sa tym vozia ludia len po sidlisku. Linka O je najfrekventovanejsia a celodenne (asi do polnoci) chodi v intervale 20min.
Nerozumiem v com su prazsky zakaznici lepsi ako bystricky.
BTW - pamatate K-mart express na ktorom jazdila SM11?
Ked som bol teraz v BB, tak som si vsimol extremne narvany bus 99.
Nerozumiem, preco Tesco plus susedne obchodaky nie su schopne zaplatit si viacej autobusov a vozia si zakaznikov ako dobytok.
Uplny vrchol je predkladanie uctenky vodicovi pri ceste spat (preco by mal vodic vediet co si kupujem!!!) a smiesny mi pride nastup prednymi dvermi pri Leninovy (aby nahodou nemohli vystupit cestujuci zo zeleznicnej stanice ???).
Len pre porovnanie (pobocka Tesco je ceskoslovenska ak sa nemylim).
Prazske Tesco Letnany (co je susedne sidlisko) ma 5 liniek (T,E,S,C,O), ktore obsluhuju vsetky mozne sidliska a dediny na okoli, su zadarmo, zastavuju na vsetkych zastavkach, kludne sa tym vozia ludia len po sidlisku. Linka O je najfrekventovanejsia a celodenne (asi do polnoci) chodi v intervale 20min.
Nerozumiem v com su prazsky zakaznici lepsi ako bystricky.
BTW - pamatate K-mart express na ktorom jazdila SM11?
)
Petik
No myslim ze na K-reporte sa vacsinou neda nic dozvediet. Je to len pekna znoska fantazmagorii, kde sa zaujimava informacia vyskytuje velmi sporadicky.
Praktickejsie by asi bolo mat pristup k uctovnictvu DP
(Laska, pravda a elektricka trakce...
Inak... student nie som, ale prazsky hej:)
Re Kralik - na Slotu stale nema. Pamatny prejav z Kysuckeho Noveho Mesta len tak hocikto netromfne.
Majkl:
Trzby na kazdu linku osobitne su mi fuck, pretoze naklady podla liniek aj tak neodsleduju. Stacili by mi tie trakcie. Na tom by snad nemuselo byt nic tajne. Zaujimalo by ma porovnanie s Presovom, ak su tie Papyrove (?) cisla spravne.
Inak, co novi primatori? Slubuje este niekto tykadla do Sasovej alebo nastup vsetkymi dvermi?
Alebo zmienuju sa o MHD?
Re Trolejbusy - no mozno sa v Bystrici dozijeme ery kupovania trolejbusovych vrakov z inych miest, ako kedysi s busmi.:)