Trocho mimo ale:
V nedelu vecer idem do Prahy. Chce sa niekto zviest? (Dievcata maju prednost:) )
Pripadne opacnym smerom uz zajtra (streda).
Kontakt na mna je tu: http://www.karak.borec.cz/kontakt.htm
V nedelu vecer idem do Prahy. Chce sa niekto zviest? (Dievcata maju prednost:) )
Pripadne opacnym smerom uz zajtra (streda).
Kontakt na mna je tu: http://www.karak.borec.cz/kontakt.htm


Kami
952 sa vratili na Partizansku. Kto vie, mozno jazdia uz dnes ?
Aj tento vikend boli vsetky spoje ktorymi som siel (24, 25, 22) vytazene.