Trocho mimo ale:
V nedelu vecer idem do Prahy. Chce sa niekto zviest? (Dievcata maju prednost:) )
Pripadne opacnym smerom uz zajtra (streda).
Kontakt na mna je tu: http://www.karak.borec.cz/kontakt.htm
V nedelu vecer idem do Prahy. Chce sa niekto zviest? (Dievcata maju prednost:) )
Pripadne opacnym smerom uz zajtra (streda).
Kontakt na mna je tu: http://www.karak.borec.cz/kontakt.htm


Kami
Dufam, ze nevznika velmi zly dojem o MHD. Nie je vsetko a hlavne v oblasti techniky sa sa MHD dostala velmi dopredu. Rovnako dobra je cistota vozidiel zvonku aj zvnutra.