Vladimir: zavod MHD je SADka, takze ...
Citybusy maju rucnu plosinu, ale myslim ze sa ani nepouziva, vsetci sa dostanu dnu aj bez nej.
Skusil som si rozne sedadla v roznych Citybusoch, vsade som sa vmestil okrem prazskych klbovych. Tam je to nejako natlacene. Inak v pohode (mam 1,8 m).
Ked mali dojst Citybusy, nevedelo sa ci budu mat aj kneeling lebo je vraj poruchovy. Maju ho ale nepouzivaju. Autobus sa aj tak naklana na zastavke sam ...
Ku mne sa tiez nedostali reci o "plavajucom" autobuse, jediny problem malo byt citlive cidlo na dverach (nepretlaci sneh na zastavke a s otvorenymi dverami sa nepohne).
Mata: tak tak
Citybusy maju rucnu plosinu, ale myslim ze sa ani nepouziva, vsetci sa dostanu dnu aj bez nej.
Skusil som si rozne sedadla v roznych Citybusoch, vsade som sa vmestil okrem prazskych klbovych. Tam je to nejako natlacene. Inak v pohode (mam 1,8 m).
Ked mali dojst Citybusy, nevedelo sa ci budu mat aj kneeling lebo je vraj poruchovy. Maju ho ale nepouzivaju. Autobus sa aj tak naklana na zastavke sam ...
Ku mne sa tiez nedostali reci o "plavajucom" autobuse, jediny problem malo byt citlive cidlo na dverach (nepretlaci sneh na zastavke a s otvorenymi dverami sa nepohne).
Mata: tak tak
?!
A interval - radsej nebudem citovat, musi prist nejaky ucinny tlak.
Kami
Spickova elektrina sa riesi jednoducho - centralne sa vypina kurenie
ad Presovsky cigani - to nie je o rasizme (europske naivky by si mozno mysleli nieco ine), ale skor o diskriminacii bielych. Keby mna vodic prichytil bez listka, dostanem bez vahania pokutu !