Po case sa zacinaju prejavovat ucinky konkurencie na trase ZV-BB, pretoze sa SAD Zvolen rozhodla pravdepodobne od pondelka znizit cenu na zrychlenych busoch ZV-BB z 30 na 22 Sk (co je uz lacnejsie ako vlak).
asi 100 m po rovine :))))
Kami
Presunut druhe vozidlo (tak by to teoreticky malo byt), dat tam zauceneho zalohara, ci striedaca. Zeby mali vsetci dovolenku?