Reply on: Furčan #2758:
dnes som zistil, že na Yahoo mám už 100MB schránku, takže čakám na Tvoje fotky.
Dolezitou na tej linke by mala byt nizkopodlaznost. Kym nejaka dochodkyna absolvuje horolezecky vystup do Varia, Ciciaka ci Karosy, to dost trva. A tiez usporiadanie 1+1 - to je dost problem pri Variach (ma 2+1).
Majkl
Re Furčan: obávam sa, že minimálne polovica diskutujúcich z tohto fóra býva dlhodobo buď v BA, alebo v Prahe... Ale snáď sa niekto nájde.