Reply on: Furčan #2742:
Ta vidíš... bo sa tam musíš trepať!!!? Jeden býva v Blave a ostatní ktohovie kde!! ? Môžem Ťa sprevádzať Ja! ?


), to asi preto, lebo predtým jazdil 4 spoje za sebou práve na L20.
Kami
Cena o ktorej sa hovori je 5 mil. Sk (presne ako si vravel
Cize bola by to viac ako dostojna nahrada Ciciaka, len pochybujem ze SADka da tolke miliony za autobus na stratovu linku.