http://www.etrend.sk/generate_page.php?page_id=33599
Pomerne dojímavý článok (aj) o EMteste. Dočítate sa napríklad, že "EMtest dodala slovenským podnikom mestskej hromadnej dopravy (MHD) a Slovenskej autobusovej dopravy (SAD) väčšinu elektronických informačných tabúľ..."
Zaijímalo by ma (ale teraz úprimne), kde tie tabule sú. Lebo zo SAD-iek takmer nikto tabule nekupuje. Najvyšší počet elektronických informačných tabúľ je sústredený v mestských DP, kde má trh podelený BUSE a R&G.
Pomerne dojímavý článok (aj) o EMteste. Dočítate sa napríklad, že "EMtest dodala slovenským podnikom mestskej hromadnej dopravy (MHD) a Slovenskej autobusovej dopravy (SAD) väčšinu elektronických informačných tabúľ..."
Zaijímalo by ma (ale teraz úprimne), kde tie tabule sú. Lebo zo SAD-iek takmer nikto tabule nekupuje. Najvyšší počet elektronických informačných tabúľ je sústredený v mestských DP, kde má trh podelený BUSE a R&G.
). A staci dokupit 2 solo a 2 klby, ci 3+1.
Kami
#2611 Majkl: to suvisi s pridelovanim vozidiel vodicom. Vodici klbovych liniek (22/1 - 3a, 24/1a) cez vikend nemaju svoj voz. Darmo sa dohodnu s delenkarmi, ked im aj tak pridelia iny voz. A aj medzi zaloznymi su vozy oblubene (napr. 2128) a menej oblubene. Ti co maju nervy si vyhadaju voz, ostatni jazdia s tym co maju.
A naopak vodici 55/2a (cize vlastne 24/2a) zvyknu fasovat Ikarusa ked treba.
Citybusy su ine. Tam je zacvicenych asi 5 vodicov, plus vedenie
Inak, keby som mohol rozhodovat tak tento rok vyradim 0xxAG a 4097 iba vymenim SPZ a ponecham ho ako zalohu.