Reply on: PIT #2603:
pri starej nemoncici je to teraz zavesene na sklo. Pri TBB (smer Senica) je to nejako pripevnene zvnutra. Opacny smer myslim na stlpe
. Srandovna je tiez Dumbierska ZS. Oznacnik aj lavicka su vytiahnute zo zeme a len tak si tam stoja - vhodne pre obrov.
PIT
Keďže pri týchto nových prístreškoch sa vôbec nikto nezamyslel, že sú na zastávke MHD a teda by bolo vhodné v nich umiestniť aj CP, CP bude aj po ich dokončení len niekde "pohodený" alebo len tak odveci pridrôtovaná tabuľka na najbližšom stĺpe, či o konštrukciu prístrešku, ako je to na Mládežníckej.
Opäť fantastické riešenie hodné Banskej Bystrice.