Reply on: PIT #2603:
pri starej nemoncici je to teraz zavesene na sklo. Pri TBB (smer Senica) je to nejako pripevnene zvnutra. Opacny smer myslim na stlpe
. Srandovna je tiez Dumbierska ZS. Oznacnik aj lavicka su vytiahnute zo zeme a len tak si tam stoja - vhodne pre obrov.
PIT
Po futbale super vyšlo, že od Úsvitu mal ísť akurát spoj L24 o 17:36a. Bola síce nasadená kĺbová Karosa (BC 93-79), ale nič to nepomohlo na tom, že pri nástupe cca 74 ľudí sa jej meškanie potiahlo až na +8:56 (od. 17:44:56).
Keby sme mali flexibilného dopravcu, nemal by určite problém vytiahnuť pre mimoriadny spoj jeden kĺbák pre spoj idúci priamo spred ŠH cez Nám. slobody do Sásovej. Pri 6 120 oficiálnych divákoch by sa určite našlo 150 ľudí, ktorí by ho plne obsadili, čím by sa dosiahla tržba aspoň 1 500 Sk jediným spojom. Ale BBDS...
Mimochodom na dokumentovanie "dodržiavania CP":
- pri Úsvite som stretol aj L6 (mala ísť 17:34a) - skutočnosť +4:40
- potom zo zastávky Sládkovičova, pošta L55 (mala ísť 17:51aL) - skutočnosť +7:57.
Záver: "skvelé" služby. ?