Jarné vozidlové novinky z BB:
Vo vozovni stojí 1523-ka dokončená po GO - chýba len predný nárazník.
Na závode stál dnes ráno nový biely Axer. Ak som dobre videl, tak mal ešte prevozné čísla. (Kami: mohol by to byť ten o ktorom sme sa bavili alebo je to ďalší?)
Vo vozovni stojí 1523-ka dokončená po GO - chýba len predný nárazník.
Na závode stál dnes ráno nový biely Axer. Ak som dobre videl, tak mal ešte prevozné čísla. (Kami: mohol by to byť ten o ktorom sme sa bavili alebo je to ďalší?)
. Srandovna je tiez Dumbierska ZS. Oznacnik aj lavicka su vytiahnute zo zeme a len tak si tam stoja - vhodne pre obrov.
Majkl
http://citybus.cz/fotografie/gallery.php?akce=ukaz&media_id=2376&PHPSESSID=1509d3105bd1f63ec57eec297f995168