Reply on: S499.1023 #2428:
Už som tu raz spomínal, že som pred 2 týždňami posielal taký väčší mail pre riaditeľa Divízie osobnej dopravy ZSSK do Košíc s množstvom pripomienok a návrhov k CP i činnosti ZSSK (hlavne v BB). Viac už myslím urobiť nemôžem.

Vladimír
Re #2422 Majkl: Možno to robí problém Čechom? Ale myslím, že Maďar má rovnaký guláš zo spešného či zrýchleného vlaku. A z jazykového hľadiska sa mi zmena celkom pozdávala.