Reply on: Papyr #2419:
V BB sú hlásenia realizované prostredníctvom elektronického informačného systému, teda cez zvukové záznamy. Klasické hlásenia sa používajú len vo výnimočných situáciách (pri poruche alebo mimoriadnych vlakoch napr. pri návšteve pápeža). Takže ak nahrávka obsahuje nezmysel, tento bude ďalej prehrávaný, čo záleží od príslušného zamestnanca.
Dnes uz sa hlasi skoro vsade Os, len dakde to este tety hlasatelky nepochopili
Petik
Myslim ze je naskodu, ze v BB je rovnaky grafikon v sobotu aj v nedelu. Toto myslim najviac vadi na linkach 22, 1, 34, 6.
Co sa tyka mimoriadnej linky... ja by som tam prihodil mimoriadny trolejbus, ten ma v nedelu len mzdove naklady, elektrina je zadarmo. Ani by nemusel zachadzat cez Sidlisko.