Reply on: Majkl #2315:
To netuším. Píšem Ti len to, čo som našiel v CP, keďže sa v tom čase už nachádzam v robote alebo na ceste k nej - na Kačicu.
Takže buď potom robí nejaký spoj na L25, čo asi nie alebo urobili chybu v poznámke CP (ale prečo by prepisovali starú, keby to nebola pravda) a posledná možnosť je, že je to ZÁHADA, aby sme si mali o čom písať

S499.1023
Inak sa dopúšťaš rovnakej chyby, akú napáchali v 70. rokoch dopravné podniky v záp. Európe a dnes ju opakuje veľa DP v Európe východnej - najprv nechať ľudí z MHD utiecť do IGK a potom ich lákať za cenu strašných nákladov do MHD späť. Takto to NEFUNGUJE!
Mimocohodm, odpoveď na Tvoju otázku: cestu hromadnou dopravou - nielen mestskou - uprednostňujem pred IGK vždy, pokiaľ je to len trochu možné.
Dôvody:
1) Nechcem sa dať zabiť
2) Nechcem si ničiť nervy v kolóne
3) Už som sa za svoj život našoféroval dosť, teraz nech ma vizia iní
4) Myslím trošičku ekologicky
I.