Reply on: Kami #1143:
Bystrica, ked si pamatam (mozno to dnes uz tak nie je, opravte ma, ked sa mylim) vyznacuje v CP zvlastnym pismenom aj spoje, ktore cez skolske prazdniny nepremavaju. Presov nie
Presov proste na prazdniny vymeni vsetky zastavkove CP na oznacnikoch a na jesen tam zase da skolskorocne
, casom hadam dojde aj na delitelnost. Pozri si taku 24 - iba 12, 15, 20 a 30 s vynimkou prechodov a vikendu. U tvorcov CP vidim pozitivnejsi nahlad na delitelne intervaly. Ale nie za kazdu cenu.
kami
este mam aj spominanu reklamu Allianz - Slovenska sporitelna
../1002-1.jpg
a
../1002-2.jpg
Potom modre Connecto
../nr145.jpg
a zlty expres
../turancar.jpg
Musel som vymenit scaner, lebo blbol, ale na 300 dpi to skoro nepoznat.