Reply on: Majo #98204:
Platili ste vy alebo organizátor nejakú sumu DPB? Nemám nič proti rozlúčkovej jazde za predpokladu, že ste zaplatili alikvotnú časť spotrebovanej energie... Šoféra nepočítam - zabezpečili ste si svojho. Vozidlo bude vyradené takže o odpisoch nemôže byť ani reči. Inak musím súhlasiť so Samom.
PVo
Na druhej strane plne chapem organizatorov, ze to utajili, po skusenostiach, ktore maju po rozlucke Ik. 280 ci inych akcii. Ti ktori to tu tak kritizuju by mozno v ich situacii urobili to iste. Urcite by sa im nepacilo, keby im nejaki magori brali historicke linkove tabule a ine predmety, ani keby im v kuse nejake detska alebo ini bezohladni ludia furt zavadzali v zaberoch a nemohli si v klude vyfotit vozy. Zial, niektori ludia su bezohladne a nevsimave svine a zlodeji a doplacaju na nich aj ti slusni. Ale s tym uz nic nenarobime.
Okrem toho, neviem v akom je K2 ev. c. 317 v stave, co sa tyka interieru, ci by bolo vobec vhodne aj z tohoto hladiska siroku verejnost. Mala sa opravovat, ale silne pochybujem ze sa tak aj naozaj stalo. Polo by nevhodne a snad aj nespravodlive voci tomuto typu elektriciek pozyvat siroku verejnost do historicaku, ktory je v takom stave.
Tolko moj nazor. Ak sa mylim ohladom stavu interieru 317-ky, mozu ma opravit ti, ktori na tej rozlucke boli.