Reply on: Tomas #9733:
No to pisali v Bratislavskych novinach, ze kvoli tomu, ze je ta zastavka strasne dlha, ze ju budu robit na dve etapy
), takze keby boli s tym nejake problemy, dajte mi vediet.


d3k0
Odteraz je mozne vo WAPovych prispevkoch pouzivat diakritiku, uz by mala fungovat - minimalne pre Nokie