No pôvodne na 93/11 bol voz 1801 , keď bol neskôr menený tak ten čo ho vymenil je náhradný voz. Takže dnes 93/11 - 1801, neskôr 16XX. A už nechajte 93/11 na pokoji ?
Fešáčik zase kritizuješ? Nič zlého som neurobil. Nebol som tam sám a mám kopec svedkov. Možno zastávaš vodičov ale mne to je vieš kde. Nemal som ani blesk a fotil som ho v sobotu a možem ti ukázat tu fotku že ani jedného človeka tam nebolo. Dvere boli zavreté a do tváre mu nebolo vidno! A ešte dačo. Kto je fagan? Sa rozprávaj s kamošmi takto! Nemám 11 a ani 13 rokov. Aj ked mám len 17 to je jedno. Ja som nič zlého neurobil. A sám Ivan a spol. je na mojej stráne. Dalej sa ktejto veci nebudem vyjadrovať lebo to nemá zmysel. Dávaj si pozor na usta dobže?
mna to nezaujima ci si s nim isiel alebo nie len hovorim ze minimalne poslednu jazdu tam bol plynak
Re #95198 kubo_99: minimalne poslednu jazdu tam bol plynak
Re #95199 Jakub1: mne to nepis co je na 20 alebo 28 ja som tu vypravu nerobil a ani nepomahal tak to napis ivanovi4102 ☠
mas tu chybu
1) na linke 36/1 je 3533 a nie 3534
2) na linke 93/11 nieje 1801 ale nejaky plynak
3) 43/2 je 2712
4) a pisať linku 24, 26 a 77 je zbytocne ked tam nemas voz ☠ ☠ #death
a tiez ked uz pise vsetky druhokolonne nocaky, preco nenapise uz napr aj N95/(1), ked vie ze cez vikend zbieha z 95/1 a robi odchody 23:30 a 0:30.. bodka
kubo_99