Cudoval by si sa, kolki si v tom najdu informacie, ktore potrebuju! Aj ja sa tu velakrat dopatram, kde mi co premava, co sama nemam moznost stihat mapovat :o)
Rano o 6:15 medzi 68 na konecnej Holicska zaparkovana dielna za 4308
Pri konecnej Holicska v tom istom case zaparkovany x-kovy 2132
2408-moja prva jazda po jeho znovuzrodeni!
Kus dobrej prace-ten voz ide ako hodiny, brzdy su priam ucebnicove, pravidelne radi, je sviezi a ma skvely zaber! :o)
4951 docasne odstavena-nepresla cez STK!
Dovod:"pavucina" (rozumej prasklina) v dolnej lavej casti praveho celneho skla (ta je tam uz 2 mesiace), tecie olej z diferencialu (ten tecie uz 5 rokov). NO COMMENT!
Na 7947 niekto urval tyc co trci zo sedadla a spaja sa z hornou tycou :-I Drzi tam len na sedadle. Je to dost zaujimave Mozno si ju niekto chcel zobrat na zahradu
Neo> ja som 1409 vzdy povazoval za najlepsi SemBus a stale ju aj povazujem. Ak si pozries taku 1403, alebo 1407 a porovnas so 1409 tak ktory je na tom lepsie? (teda aspon co sa zovnajsku tyka)
Okolo 15:30 stal na vystupisti 38 a 43 nejaky Ik280, ale nevideli sme s frenkym cislo ani linku, len sa zrazu pohol a vystartoval smer DNV... Na Patronke ludi nebral.
3192 má v prednej časti namiesto bielej farby bledozelenú
Vodič 1511 na 21/6 sa na Patrónke o ca. 15:30 pomýlil a namiesto na Brnianskú odbočil ako linky 30,37 etc. k ZOO. Točil sa na parkovisku pre kamióny... Ľudia vyzerali dosť zdesene.
A vodic nema ako dat dispecingu vediet. Nema mobil ani funkcnu vysielacku... A na 43 aspon sme-tam dakto az do Lesopraku ide, ale na 27 sa cez obed nikto nevozi.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Z
68:4804, 1320, 1818, 4091, 4308
71:2400, 2934, 2408
78:2620, 2516
80:3000
92:4505, 4800, 4826?
93:ZV 3604
95:4406(7)
96:4946(1), 2936
97:1817, 1406
198:1901
Rano o 6:15 medzi 68 na konecnej Holicska zaparkovana dielna za 4308
Pri konecnej Holicska v tom istom case zaparkovany x-kovy 2132
2408-moja prva jazda po jeho znovuzrodeni!
Kus dobrej prace-ten voz ide ako hodiny, brzdy su priam ucebnicove, pravidelne radi, je sviezi a ma skvely zaber!